Mantis 7. yaşını doldurdu.

2007 senesinde başladığımız yolculuk bugün 7 yaşını doldurdu. Bunca seneyi bir çırpıda anlatmak elbette hiç kolay değil. Yine de bir özet geçmek gerekiyordu, ben de düşündüm sonra bu Inforgraphics'i hazırladım. 5 kişi başladığımız bu yolculuğa bugün 14 kişi devam ediyoruz ve umarım üzerine koyarak uzun yıllar boyunca devam edeceğiz. Okumaya devam edin!

Kapat

Sosyal Medya


Bizi sosyal medyada bugün takip etmeye başlayın.
Yapmanız gerekenler çok basit, kayıtlı olduğunuz sosyal ağ üzerinde bizi arayın.
Mantis, bugün | | sosyal ağlarında aktif olarak takipçilerini son gelişmelerden haberdar ediyor.

Logolar
Firma ürün logolarımız, dergi, makale, gazete, partner firmalar tarafından yazılı izin ile kullanılabilir. Lütfen firma ve ürün logolarımızın kullanımı için yazılı izin aldığınızdan emin olunuz. Eğer henüz izin almadıysanız konu hakkında bizimle iletişime geçiniz.

Modern · Beyaz üzerine Turkuaz ve Siyah
.png 960px × 960px - 78kb


Beyaz üzerine Turkuaz ve Siyah
.jpg 3208px × 1261px - 342kb


Siyah üzerine Turkuaz ve Beyaz
.jpg 3208px × 1261px - 343kb


Siyah üzerine Yeşil, Sarı ve Beyaz
.jpg 784px × 344px - 127kb


Siyah üzerine Turkuaz ve Beyaz
.jpg 1900px × 600px - 238kb

Sosyal Ağlarda Mantis

Mantis ile tanışan ilk sosyal medya web sitesi, mikroblogging sitelerinin öncüsü olan twitter'dır. Şirketimiz, 2 Mayıs 2009'dan bugüne sosyal medya paylaşımlarını twitter üzerinden @mantiscomtr kullanıcı adıyla takipçileriyle paylaşmaktadır.

Mantis ilk olarak 26 Ocak 2010 tarihinde Facebook üzerinden sosyal medya tanıtımlarına başlamıştır. Metin, resim, web sayfaları ve zaman zaman videolar ile yapılan paylaşımlar, takipçilerimiz tarafından ilgiyle izlenmektedir.

İş odaklı en popülar sosyal paylaşım sitelerinden olan Linkedin'de de yer alan Mantis, duyurularını, ürünlerini ve son haberleri takipçileriyle paylaşmaktadır. Takipçilerimiz zaman zaman Linkedin üzerinden şirketimize iş başvuruları da yapabilmektedir.

Bizi takip edin: