Ürünlerimiz


Endüstride kullanılan Scada, IoT ve Sensörler tarafından üretilen milyonlarca veriyi, gerçek zamanlı olarak analiz ederek anlamlandıran, analiz sonuçlarını kolay anlaşılır ve etkileşimli dashboardlar üzerinden sunan büyük veri analiz platformudur.

Daha fazla bilgi için http://mind40.com'u ziyaret edebilirsiniz..

Siz de işletmenizdeki verileri nasıl analiz edebileciğinizi görmek istiyorsanız, demomuzu mutlaka görün. Demo istek formunu hemen doldurun!


Sosyal ağları ve internet üzerindeki kategorik kaynakları gerçek zamanlı olarak sürekli izler, verileri toplar, aksiyon alınabilecek analizler sunarak anlaşılır biçimde raporlar.

İnternetteki bütün açık etkileşimler SosyalGöz'ün kapsamındadır.

Bu işlemleri yaparken kendi arama motorunu kullanır, bulut üzerinden çalışır, online hizmet verir.

Üstün özellikleri ile SosyalGöz, Türkiye Bilişim Derneğinin Bilişim 2014 etkinliğinde "En Etkili Sosyal Medya Projesi" büyük ödülünü almıştır.

Daha fazla bilgi için http://sosyalgoz.com'u ziyaret edebilirsiniz.


ManRes: İçerik Tabanlı Resim Tespit ve Erişim Motoru

Günden güne artan internet kullanımı, dijital verilerinin rahatça paylaşılmasına ve kullanımına imkan sağlamaktadır. Ancak bu dijital paylaşım ve kullanım ortamında, özellikle video, audio ve fotoğraflar kullanım hakları hiçe sayılarak dağıtılmakta, gösterilmekte ve yayınlanmaktadır.

Geliştirdiğimiz ManRes yazılımı sayesinde, kullanım haklarının kuruluşunuza ait olduğu fotoğrafları internet ortamında arayıp, tarayıp, buluyor ve haklı ya da haksız kullanımı tespit ediyoruz.

Daha fazla bilgi için Manres ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya mecralarından #hashtag, @mention ve kelime bazlı içerikleri anlık olarak sunabilen sosyal medya etkinlik aracıdır.

ISocialWall, içerikleri sizin için anlık olarak takip eder ve istediğiniz şekilde yönetmenizi sağlar.

Hashtag’lerin veya mention’ların yaratıcısı olmanıza gerek kalmadan tüm içerikleri tespit eder.

Daha fazla bilgi için http://isocialwall.com'u ziyaret edebilirsiniz.


Mantis Sanal Dedektif Yazılımı, geleneksel bilgi erişim sistemlerinin mimari altyapısı üzerine kurulu ancak yenilikçi bir sistem önermektedir.

Mansad ile amaçlanan, internetteki sakıncalı içerikli web sitelerininin tespiti, düzenli olarak izlenmesi ve bu sitelerdeki aktivitelerin sistem kullanıcısına bildirilmesini sağlamaktır.

Tübitak desteğini arkasına alan Mansad, kapsam ve mimari yapısıyla ulusal ve uluslararası bağlamda ilk olma özelliği taşımaktadır.

Daha fazla bilgi için Mansad ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Belirlenen konuları internet üzerindeki kaynaklardan sürekli tarar, konuyla ilgili olanların tespit eder ve bunların sürekli olarak izlenmesini sağlar.

Altyapısında kullandığı birden fazla akıllı arama yöntemi sayesinde tüm İnternet yerine sadece konuyla ilgili alanları tarar.

Tespit edilen sonuçları anlamsal ilişkilerine göre sınıflandırır.

Daha fazla bilgi için Mantam ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


İnternet üzerindeki verileri veya kurumsal veri kaynaklarını bütünsel olarak ele alarak bilgi çıkarımı yapar, anlamsal olarak ilişkilendirir ve sonuçları görsel olarak kullanıcıya raporlar.

Bilgiyi anlamsal yapılar şeklinde açık ve anlamlı bir şekilde sunar.

Bilgi haritası oluşturarak konuyla ilgili önemli bilgileri ve bu bilgiler arasındaki ilişkileri şematik olarak görselleştirir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.