Hakkımızda

14+ Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz?

2007 yılında kurulan Mantis, akademik bilgi birikimini, hızla gelişen teknolojik yeniliklerle harmanlayarak, farklı sektörlerdeki karmaşık problemlere hızlı, esnek, sürdürülebilir ve genişleyebilir akıllı çözümler üretmeyi kendine amaç edinmiştir.

14 yıllık tecrübesi ile büyük veri analizi, yapay zeka, süreç yönetimi, metin madenciliği gibi pek çok alanda çözümleri bulunan firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, kuruluşundan itibaren sahip olduğu amatör ruhu koruyarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal Değerlerimiz

Misyon

Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, en uygun çözümleri sunan, akademik bilgi ve tecrübelerimizi kattığımız, sürdürülebilir, etkin, esnek ve akıllı teknoloji yazılımları geliştirmek.

Vizyon

Geliştirdiği akıllı ürün ve çözümlerle fark yaratan, geleceği şekillendiren yazılımlar üretmek.

İlkelerimiz

Mantis, kurulduğu ilk günden beri benimsediği; dürüstlük, sorumluluk, etkili iletişim, sürekli gelişim, müşteri memnuniyeti ve çalışan mutluluğu ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Tecrübeli Ekibimizle Tanışın

Güven Köse
CEO
Hamza Metin Selçuk
Finans Müdürü
Müzeyyen Açceargın
İdari İşler ve Kalite Yöneticisi
Fatih Mehmet Arslan
Çözüm Mimarı
Kazım Sarıkaya
Sistem Mimarı
Behzad Naderalvojoud
Yapay Zeka Mühendisi
Ramazan Çetin
Kıdemli Yazılım Mühendisi
Mustafa Furkan Kalkan
Kıdemli Yazılım Geliştirici & Bilgi Yönetimi Uzmanı
Özcan Sönmez
Yazılım Mühendisi
Berkay Gökmen
Yazılım Mühendisi
Ayşe Ayparçası
Yazılım Mühendisi
Berk İnan
Yazılım & Test Mühendisi
Abdulkadir Taşkın
İş Geliştirme Uzmanı
Tansu Yanık
Bilgi Yönetimi Uzmanı

Mantis'te Kariyer

Başarılı işlerin güçlü ve uyumlu ekip çalışması ile ortaya konulduğunun bilincinde olan firmamız, çalışanlarına sürekli gelişim, huzurlu bir ortam ve katılımcı yönetimsel süreçler sunmaktadır.

Teknik yetkinliklerinin yanında, kolay iletişim kurabilen, ekip çalışmasına uyumlu, sürekli gelişime hevesli, çalıştığı işi ve iş yerini sahiplenen niteliklere sahipseniz lütfen ilanlarımıza göz atınız.

Açık Pozisyonlara Bak